Özel ilaçlar yardımı ile yapılan makineli kombi petek temizligi işlemi peteklerinizin içerisinde birikmiş olan kireci söker ve petekleriniz daha kısık yakılarak  tam verimli ısıtma sağlar. Makineli kombi temizligiişlemi sonrası %100 verimli ... 

                         Bursa Kombi Petek Temizligini-Usta Teknik Servis

Servisimiz gezici araçlarında bulunan kombi petek temizliği makineleri sayesinde sizlere kesintisiz 7/24 kombi petek temizligi hizmeti sağlamaktayız. Petek temizliği servisi Bursa il ilçelerinde tüm mahallelere servis imkanı sağlamaktadır bizleri tüm bölgelerden istediğiniz saatte arayabilir servis çağrısında bulunabilirsiniz.

İlaçlı makineli kombi petek  temizligi Bursa Servisi 

Özel ilaçlar yardımı ile yapılan makineli kombi petek temizligi işlemi peteklerinizin içerisinde birikmiş olan kireci söker ve radyatörün daha kısık oranda yakılarak tam verimli ısıtmasını sağlar. Makineli kombi radiyatör temizligi işlemi tamamlandıktan sonra %60 olan peteklerin ısıtma verimi, %100 verimli olarak ısıtmaya başlar ve doğal gaz faturanıza olumlu katkı sağlar.

Makineli kombi petek ve radiyator temizliği işlemini iş ehliyeti bulunan kişilere yaptırınız. Makinesi olmayan servis elemanını biz dahil olsak işlem yaptırmayınız. Kombi petek temizliği işlemi mutlaka makine yardımı ile yapılmalıdır ve kimyasal ilaçlar kullanılmalıdır.

Dikkat : Su ile yapılan kombi petek temizliği işlemi kombi petek bakımı değildir. Petek temizliği petek bakımı işlemi makine yardımı ile yapılmalı ve kimyasal ilaç kullanılmalıdır. Kimyasal ilaç kullanılmadan yapılan petek bakımı sizlere hiçbir katkı sağlamayacaktır. 

Bursa petek temizliği firmaları olarak ekibimiz Profesyonel ustalardan oluşmaktadır. Servis elemanlarımız devamlı olarak gelişim kurslarına katılarak daha fazla müşteri memnuniyeti sağlamıştır.

Makineli kombi petek temizligi Bursa Servisimizin gezici araçlarındaki mobil pos cihazları sayesinde kredi kartınızla kapıda ödeme sistemimizden yararlanarak işlem yapabilirsiniz. Bankanın uyguladığı pos komisyon bedelleri göz önünde bulundurularak taksit imkanımızdan da yararlanabilirsiniz.

 

Bursa Kombi Petek Temizligini-Usta Teknik Servis

 

Makineli kombi petek temizliği sonrasında

Petek temizliği konusunda deneyimli takım elemanlarımız tesisat hatalarını size bildirerek daha verimli ısınmanızı sağlayacaktır.

Bursa geneli ve ilçelerine makineli kombi petek temizligi hizmeti vermekteyiz 
Petekler bakım yapıldıktan sonra %100 oranında verim alacaksınız ve farkı sizde göreceksiniz
Peteklerim ısınmıyor gibi problemler ortadan kalkacak
Daha fazla ısınarak daha az doğal gaz faturası ödeyeceksiniz
Makineli kombi petek temizligi ne gelen elemanlarımız kombideki arızaları tespit edip sizlere bilgi verecek

Yerden ısıtmalı sistemlere de bakım işlemimiz mevcuttur. Sizinde evinizde yada iş yerinizde yerden ısıtmalı bir sistem mevcut ise bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz ve servis çağrısında bulunabilirsiniz.

Makineli kombi petek temizligi hizmetimiz dışında

Bursa kombi bakımı, kombi tamiri , kombi anakart tamiri , kombi anakart değişimi , kombi petek servisi, kombi arıza servisi, kombi arıza kodları , kombi su damlatıyor , kombi petekleri ısıtmıyor , kombi sıcak su vermiyor gibi arızalarında tamirini yapmaktadır.  

Kombi Petek Temizligi için Numaramız: 0 536 219 58 04 profosyonel ekibimizden hemen yardım alabilirsiniz