Kombi bakımınızı yaptırın, risk almayın!

Kombi bakımı için henüz yaptırmadıysanız mutlaka kombilerinizi uzman bir teknik servise göstermeniz büyük önem taşıyor.

Isıtma ve soğutma sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip olan Kombi bakım servisi hizmeti veren biz Usta Teknik Servis bireysel ısınma ve sıcak su temini için kullanılan kombi cihazlarının bakımları konusunda tüketicileri bilinçlendiriyoruz.Siz de Usta Teknik Servis’in  bakım hizmetlerinden yararlanmak için (536) 219 58 04 numaralı telefondan bakım servisine ulaşabilir, kombinize bakım yaptırabilirsiniz.

 

Kombi Tamir ve Bakım Servisi

Usta Teknik Servis uzmanları, kombi bakımının can ve mal güvenliğinin yanı sıra enerji tasarrufu gibi pek çok avantajı da beraberinde getirdiğini belirtiyorlar. Yılda bir kez, kombinizin bakımını yaz veya Kış aylarında yapılması önerilirken, rutin kontrollerin dışında, kombinin fanından ses gelmeye başlaması, sıcak suyun daha geç gelmesi ya da suyun ısınıp hemen soğuması durumunda da mutlaka Teknik bir servise başvurmak gerekiyor. Ayrıca uzmanlar kombide oluşacak arızaların önceden tespit edilip, daha yüksek maliyetli arızalara sebebiyet verilmeden sorunun giderilmesi ve kombinizin ömrünün uzaması için düzenli olarak bakımının yapılmasının önemli olduğu konusunda uyarıyorlar.

 

Bakım Demek Hem Tasarruf, Hem de Güvenlik Demek

Kombide fark edilemeyen olası arıza ve kaçakların fark edilmesi ve gerekli tedbirlerin zamanında alınabilmesi açısından düzenli bakım yaptırılması gerekiyor. Kombide bir problem olup olmadığı ise ancak konusunda uzman servisler tarafından saptanabilmekte. Unutmayın kombinin en ufak bir arızası dahi can ve mal kaybına neden olabilir. Kombi sağlam, yeni ya da hiç arıza yapmamış olabilir. Düzenli bakımlarla duruma arıza olmadan müdahale edilebilir. Farkında olunmayan kombi arıza ve kaçakları can ve mal kaybına neden olabilir. Bu sebeple düzenli bakım yaptırmak son derece önem taşıyor.

0(536) 219 58 04 cep telofonundan ulaşabilir veya Servis Talep formuaracılıyla bizim size ulaşmamızı salayabilirsiniz.

Kombileriniz için orjinal yedek parça kullanılıp, siz değerli müşterilerimize sorunsuz hizmet sunmaktayız.

Usta Teknik Servis , Bursa ve çevre il ve ilçelerde servis hizmeti veren, geniş müşteri portföyüne sahip bir firmadır. İlke ve değerlerini müşteri memnuniyeti üzerine kurmuş olan firmamız kaliteden ödün vermeden sizlere gezici servis araçları ve Kombi teknik servis çalışanları ile 7/24 hizmet vermektedir.

Bursa Kombi Servisi olarak amacımız bize gelen servis çağrılara en kısa zamanda cevap verebilmek.

Bursa Kombi Servisleri arasında güveninizi kazanmak, bizim için kazancın en büyüdür.

Her Marka Kombi Servis, Bakım ve Montajı için profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz.